۱۳۹۷/۰۷/۱۶
فرماندار داراب در جلسه رفع مشکلات مسکن مهر جنت شهر:

مشکل مسکن مهر جنت شهر هر چه سریعتر باید حل شود

فرماندار گفت: همه باید همکاری کنند تا مشکل مسکن مهر جنت شهر هر چه سریعتر حل شود.

فرماندار داراب در جلسه رفع مشکلات مسکن مهر جنت شهر:
مشکل مسکن مهر جنت شهر هر چه سریعتر باید حل شود
فرماندار گفت: همه باید همکاری کنند تا مشکل مسکن مهر جنت شهر هر چه سریعتر حل شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان داراب، علی مظفری فرماندار داراب در این جلسه که با حضور مهندس پروری معاون بنیاد مسکن استان فارس در فرمانداری برگزار گردید اظهار داشت: تعدادی از مردم بدون مجوز در واحدها سکونت پیدا کرده اند که این کار خلاف است و باید در ابتدا مراحل قانونی را طی می کردند بعد واحدها به واجدین شرایط واگذار می شد.
نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: ما اعتقادی به قوه قهریه ندارم و نباید در این زمینه با مردم به تندی برخورد کرد چراکه احساس مردم در این است که فکر می کنند مسئولین در این زمینه کم کاری کرده اند پس باید همه کمک کنند تا این مشکل بطور اساسی و قانونی مرتفع گردد.
مظفری بیان داشت: فعالیت شرکت تعاونی مسکن مهر جنت شهر از نظر قانونی به اتمام رسیده ولی باید مدتی را برای اینکه مشکل مردم را برطرف کنند به آنها فرصت بدهیم.
فرماندار در خصوص تصرف غیر قانونی اراضی در جنت شهرگفت: باید تکلیف اراضی تصرفی هر چه سریعتر مشخص بشود و در صورتی که ساخت و ساز غیر قانونی در آن صورت گرفته باید طبق قانون با آن برخورد گردد.
مظفری مطالبی در خصوص وظایف شورای شهر بیان داشت و تصریح کرد: شورای شهر باید پل ارتباطی بین شهر و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی باشد تا با برقراری ارتباطی که بین نماینده و وزراء هست بتوانند به نفع شهر کمک های شایانی را اخذ کنند و مشکلات شهر را مرتفع نمایند.  
نماینده سیاسی دولت در شهرستان گفت: بعضی مواقع مسئولی بر اثر بی تجربگی فراتر از مسئولیتش اقدامی انجام می دهد و قراردادی را امضاء می کند و متعهد می شود که همین تعهد در آینده مشکلاتی را برای آن دستگاه ایجاد می کند که این خلاف قانون است.


منبع : فرمانداری شهرستان داراب

کد خبر : 69144
تعداد بازدیدها : ۱۱۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است