۱۳۹۷/۰۷/۱۵
فرماندار داراب در جلسه انجمن حمایت از زندانیان:

یکی از وظایف اصلی انجمن حمایت از زندانیان حمایت از خانواده زندانیان است

فرماندار گفت: یکی از وظایف اصلی انجمن حمایت از زندانیان حمایت از خانواده زندانیان است که به خاطر شرایط از‌ آسیب پذیرترین قشر جامعه هستند.

فرماندار داراب در جلسه انجمن حمایت از زندانیان:
یکی از وظایف اصلی انجمن حمایت از زندانیان حمایت از خانواده زندانیان است
فرماندار گفت: یکی از وظایف اصلی انجمن حمایت از زندانیان حمایت از خانواده زندانیان است که  به خاطر شرایط از‌ آسیب پذیرترین قشر جامعه هستند.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان داراب، علی مظفری فرماندار داراب در این جلسه که با حضور اعضاء انجمن حمایت از زندانیان و تعدادی از خیرین و مسئولین ادارات برگزار گردید اظهار داشت: انجمن حمایت از زندانیان، اشتغالزایی بعداز آزادی زندانیان را در برنامه کار خود قرار دهد.
 وی اقدامات فرهنگی و اشتغالزایی در زندان را حائز اهمیت دانست و گفت: انجمن باید در خصوص امور فرهنگی زندان ورود کند و فعالیت های فرهنگی واشتغال زایی و درآمد زایی انجام دهد. همچنین انجمن می تواند در کارهای تجاری ورود کند تا میزان درآمد انجمن را افزایش دهد، در نتیجه این افزایش درآمد می تواند کمک بسزایی به خانواده های زندانیان انجام پذیرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه افزود: از دیگر فعالیت‌های تجاری راه اندازی گلخانه و کارگاه بازیافت زباله است تا بتوان هم اشتغالزایی برای زندانیان فراهم کرد و هم درآمد برای انجمن ایجاد کند.
مظفری گفت: در خصوص فروشگاه های زنجیره ای، دامداری، کشاورزی، واگذاری اراضی شیب دار و دیگر موارد انجمن می تواند پیگیری و ایجاد اشتغال کند. همچنین انجمن می تواند با حضور زندانیان نسبت به راه اندازی شرکت تعاونی اقدام نماید و خود زندانیان بعداز آزادی در این شرکت تعاونی عضو مشغول فعالیت بشوند و تا زمانی عضویت داشته باشند که مجددا جرمی مرتکب نشوند.
فرماندار تصریح کرد: متاسفانه برخی از زندانیان به خاطر عدم نظارت و ارشاد نکردن آنها پس از خروج از زندان مجددا به سمت فعالیت های خلاف می ‌روند  و مرتکب بزه می‌شوند.
وی در پایان تاکید کرد: اعضای شورای تامین حافظ جان، مال و نوامیس مردم هستند و انسانهای کارکشته و کاربلدی در شهرستان هستند و هر مدیر اداره ای و هر مسئول نظامی و انتظامی که مصوبه شورای تامین را اجرا نکند مرتکب جرم شده و با وی برخورد قانونی می شود.
 
 


منبع : فرمانداری شهرستان داراب

کد خبر : 69138
تعداد بازدیدها : ۱۰۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است